Stowarzyszenie Dolnośląska Dolina Wodorowa, lider w promowaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie gospodarki wodorowej, poszukuje doświadczonego partnera (osoby fizycznej lub agencji) do współpracy w zakresie Public Relations. Oczekujemy, że współpraca obejmie szeroki zakres działań związanych z kreowaniem obecności naszego stowarzyszenia w mediach i przestrzeni publicznej. Do zadań nowego partnera będzie należało przygotowywanie tekstów i materiałów promocyjnych we współpracy z naszymi ekspertami, pozycjonowanie w mediach klasycznych i elektronicznych (ogólnokrajowych i regionalnych), zarządzanie naszymi kanałami w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter), a także regularne aktualizowanie treści na naszej stronie internetowej www.dolinah2.pl.

Dodatkowo, od kandydata oczekujemy wsparcia w organizacji oraz promocji wydarzeń stacjonarnych i online, które są kluczowe w naszych działaniach edukacyjnych i rozwojowych. Idealny kandydat powinien wykazywać się kreatywnością, doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi oraz doświadczeniem w prowadzeniu efektywnych kampanii PR, które są zgodne z naszymi celami i misją stowarzyszenia. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu i przesłania swojej oferty współpracy. Szukamy partnera, który pomoże nam budować silną i pozytywną markę Dolnośląskiej Doliny Wodorowej w kraju i za granicą.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego portfolio i wstępnej oferty zawierającej proponowany zakres działań i oczekiwane wynagrodzenie miesięczne na adres: radoslaw.zydok@dolinah2.pl – w temacie wiadomości prosimy wpisać “Obsługa PR DDW”.